Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30.06.2024 r.

 1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 2. W czwartek będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego.
 3. W piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św. o godz. 8.00 i 18.00.
  Przez cały dzień będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu.
  O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. w intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
 4. W sobotę o godz. 7.30 różaniec, o godz. 8.00 Msza św. w intencji Róż Różańcowych naszej Parafii, a po niej nabożeństwo pierwszosobotnie. Od godz. 9.30 chorych odwiedzać będzie ks. Michał.
 5. Pielgrzymka piesza z Lęborka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 28 lipca – 13 sierpnia. Wszelkie informacje i zapisy na całość lub część pielgrzymki u ks. Wiesława Dylewskiego z parafii NMP Królowej Polski w Lęborku („Korony”).
 6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Alicja Batis, l. 39 z ul. Kusocińskiego 19. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
 7. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy wyruszają na wakacje i urlopy, życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy.

  Duszpasterze Parafii

W lipcu łączymy się z Papieżem w modlitwie za duszpasterstwo chorych:
Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.