Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.06.2024 r.

 1. Serdecznie zapraszamy do udziału w marszu dla życia i rodziny, który dziś odbędzie się
  w Lęborku.
  W programie: Msza św. w Sanktuarium św. Jakuba o godz. 10:00; rozpoczęcie marszu
  o godz. 11:00 na Placu Pokoju; na zakończenie Piknik rodzinny na boisku przy SP nr 3.
 2. Przed tygodniem Siostry Benedyktynki, które gościliśmy, zebrały na cele misyjne 6091,60 zł i 21 euro. Siostry przesyłają gorące podziękowania i zapewnienie o modlitwie. Dziś rano, w Narodowym Sanktuarium Maryjnym Afryki, w Subukia, została w intencji naszej Parafii odprawiona Msza św.
 3. W nawiązaniu do Apelu Biskupa Pelplińskiego, serdecznie zapraszamy na uroczystą sumę odpustową do Małoszyc. Zostanie ona odprawiona w czwartek, 27 czerwca o godz. 11.00.
 4. W sobotę, 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do udziału we Mszy św. i zachowania świętego charakteru tego dnia także w swoich domach.
 5. Pielgrzymka piesza z Lęborka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 28 lipca – 13 sierpnia. Wszelkie informacje i zapisy na całość lub część pielgrzymki u ks. Wiesława Dylewskiego z parafii NMP Królowej Polski w Lęborku („Korony”).
 6. Wszystkim Ojcom życzy dobrego zdrowia i sił w wychowaniu dzieci. Parafianom
  i Gościom dobrego tygodnia w pracy i na urlopach. Wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach imieniny, urodziny lub rocznice życzymy łaski płynącej z Serca Jezusowego.

  Duszpasterze Parafii