Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.05.2024 r.

1. Nabożeństwa majowe wraz z nowenną przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego odprawiamy codziennie przed Najświętszym Sakramentem po wieczornej Mszy św. o godz. 18:00.
2. W poniedziałek, 13 maja przypada 107 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Na godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie i procesję wokół kościoła. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
3. Trwa peregrynacja ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy w środę na nowennę po wieczornej Mszy św.
4. W piątek o godz. 19.00 próba przed uroczystością bierzmowania.
5. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Bardzo serdecznie prosimy o kontakt osoby, które były odpowiedzialne za przygotowanie poszczególnych ołtarzy na trasie procesji w minionym roku/latach.
6. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha św., która kończy czas wielkanocny. Pamiętajmy o spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, kto tego jeszcze nie uczynił.
7. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na rzecz naszej Parafii. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary.
8. Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku organizuje wyjazd na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich, który odbędzie się w sobotę, 1 czerwca. Wyjazd o godzinie 6:00 spod „Korony”, powrót w godzinach nocnych. Koszt: 100 zł.
9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
- śp. Marcin Kraśnik, l. 36 z ul. Teligi 12;
- śp. Bożena Labuda, l. 54 z ul. Bema.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia życzymy obfitości łask, zdrowia i wszelakiego dobra. Maturzystom światła Ducha Świętego w wykorzystaniu wiedzy podczas zdawanych egzaminów.
                  Duszpasterze Parafii