Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.04.2024 r.

  1. W trzecią niedzielę wielkanocną przeżywamy ósme Narodowe Czytanie Pisma Świętego, które otwiera szesnasty Tydzień Biblijny pod hasłem”Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. W tym roku przedmiotem lektury jest Księga Dziejów Apostolskich. Zapraszamy, by w tym tygodniu przeczytać i rozważyć wybrany fragment tej księgi.
  2. W środę 17 kwietnia rozpoczynamy w naszej Parafii peregrynację ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ikonę gościć będziemy jedną dobę w naszych domach. Potem prosimy o jej przyniesienie do godz. 17.00 do kościoła (przy bocznym ołtarzu Matki Bożej) i umieszczenie jej na sztaludze. Kolejną osobę/rodzinę prosimy o zabranie ze sobą ikony przed lub po Mszy św. o godz. 18.00. Każdego, kto chciałby gościć w swoim domu ikonę Matki Bożej, prosimy, aby zapisać się w biurze parafialnym lub po Mszach św. w zakrystii do poniedziałku 15 kwietnia.
  3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary oraz przelewane na konto Parafii.
  4. Do wieczności pożegnaliśmy śp. Alicję Grynis, l. 50 z ul. Mieszka I. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia i dużo zdrowia.