Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.03.2024 r.

 1. Gościmy dziś kl. Krystiania Szmaglińskiego, alumna III roku Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Dziękujemy za posługę w naszej parafii oraz przybliżenie tematu Seminarium i powołania do kapłaństwa. Życzymy wielu łask w drodze do kapłaństwa. Bóg zapłać również za złożone na rzecz Seminarium ofiary na kolektę.
 2. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
 3. Spowiedź wielkanocna z udziałem zaproszonych kapłanów odbędzie się w naszej Parafii w środę, 20 marca od godz. 16.30 do 18.00.
 4. W piątek, 22 marca o godz. 17.00 w kościele św. Maksymiliana Kolbe w Lęborku Msza św. za zmarłych spoczywających na lęborskim cmentarzu. Następnie Droga Krzyżowa alejkami cmentarza.
 5. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Obrzęd poświęcenia palm podczas każdej Mszy św.
  Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszki na kwiaty i dekorację do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
 6. Zapraszamy do zbierania jałmużny wielkopostnej do „Skarbonek Miłosierdzia”. Dzieci są zaproszone do udziału w konkursie „Logo ze skarbonki”. Oddając w kościele zebrane pieniądze należy dostarczyć do zakrystii wyciętą jedną ściankę skarbonki z umieszczonym na odwrocie: imieniem, nazwiskiem i parafią. Kartoniki trzeba oddać do środy, 27 marca 2024 r.
 7. Przed tygodniem na potrzeby naszej Parafii zebraliśmy 4925 zł. Składamy gorące podziękowanie za złożone ofiary oraz przelewane na konto parafialne (w lutym
  w wysokości 930 zł).
 8. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Ryszarda Dalkowskiego, l. 65 z ul. Stamma 1. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.