Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18.02.2024 r.

  1. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Potrwają one do wtorku. Prowadzi je ks. dr Krzysztof Ostasz, proboszcz parafii MB Wspomożenia Wiernych w Lipinkach. Nauki rekolekcyjne dziś na każdej Mszy Św., a w poniedziałek i we wtorek o godz. 8.00 i 18.00, w Małoszycach o godz. 16.30.
  2. Parafia NMP Królowej Polski serdecznie zaprasza na „randki małżeńskie” – spotkania służące pogłębieniu więzi, wzajemnej miłości, znalezieniu czasu na rozmowę. Odbędzie się ono 21 lutego o godzinie 18:30 w Domu Fatimskim (wejście od ul. Malczewskiego naprzeciwko szkoły SJSP). Zapewniona będzie także opieka dla dzieci.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu o godz. 8.00 i 18.00 zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  4. W ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii zebraliśmy 4427 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary.
  5. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  6. W bieżącym roku Caritas Diecezji Pelplińskiej zbiera 1,5% podatku razem z Caritas Polska. Prosimy o przekazywanie 1,5% podatku dochodowego na rzecz Caritas Polska (która następnie przekaże je naszej diecezji). Numer KRS 0000198645. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup łóżek rehabilitacyjnych. Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszły: śp. Danuta Zapart, l. 86 z Małoszyc, śp. Teresa Sugiera, l. 79 z ul. Marusarzówny 7. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…