Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.12.2023 r.

1. Rozpoczynamy dziś rekolekcje adwentowe. Potrwają one do środy. Nauki rekolekcyjne będą przez całą niedzielę, a w poniedziałek, wtorek i środę podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 oraz o godz. 16.30 w Małoszycach. Rekolekcje prowadzi ks. kan. Andrzej Szopiński, ekonom diecezji pelplińskiej. Serdecznie zapraszamy.

2. W drugą niedzielę Adwentu przeprowadzana jest zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściu, składając ofiarę do puszki, można ten fundusz wesprzeć. Bóg zapłać.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w Roratach, które odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 6.30.

4. Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku serdecznie zaprasza na „Randki małżeńskie” – spotkania służące pogłębieniu więzi, wzajemnej miłości, znalezieniu czasu na rozmowę. Odbędzie się ono w środę 13 grudnia o godz. 18.00 w Domu Fatimskim (wejście od ul. Malczewskiego, naprzeciwko szkoły SJSP). Zapewniona będzie także opieka dla dzieci.

5. W zakrystii można nabyć opłatek na wigilijny stół. Można też nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – małe po12 zł, duże po 22 zł.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – „Pielgrzyma”, „Gościa Niedzielnego”, „Historii Kościoła”.

7. Spowiedź adwentowa z udziałem zaproszonych spowiedników będzie w czwartek 21 grudnia od godz. 16.30 do 18.00, a potem podczas modlitewnego czuwania od godz. 18.45 do 20.00.

8. Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku organizuje pielgrzymkę do Portugalii i Hiszpanii w terminie 25 czerwca – 2 lipca 2024 r. Wszelkie informacje w „biurze parafialnym” lub u ks. Wiesława Dylewskiego.

9. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na rzecz naszej parafii. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary, a także przekazywane na konto parafii lub osobiście.

10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Kazimierz Krzyżanowski, l. 68 z ul. Marusarzówny, śp. Anna Czylkowska, l. 63 z ul. Łaska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu Bożych łask.