Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 03.12.2023 r.

  1. Serdecznie zapraszamy do udziału w Roratach, które odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 6.30.
  2. W środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych.
  3. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zachęcamy, jak dawniej do udziału we Mszy św. i do zachowania świętego charakteru tego dnia także w swoich domach nie z obowiązku, lecz z potrzeby serca. O godz. 12.00 odprawimy Godzinę Łaski. Jest to Dzień modlitw za Młodzież Żeńską oraz jej posłannictwo w Kościele i świecie.
  4. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w przyszłą niedzielę i potrwają do środy. Nauki rekolekcyjne będą przez całą niedzielę, a w poniedziałek, wtorek i środę podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00. Rekolekcje poprowadzi ks. kan. Andrzej Szopiński, ekonom diecezji pelplińskiej. Serdecznie zapraszamy.
  5. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii można nabyć opłatek na wigilijny stół. Można też nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – małe po12 zł, duże po 22 zł.
  6. Organizujemy pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Hiszpanii i Portugalii w dniach od 08.07 – 14.07.2024 r. w cenie 4950 zł. Szczegółowy plan wyjazdu i inne informacje w gablocie ogłoszeń i na stronie parafii: nspj.lebork.pl
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – „Gościa Niedzielnego” oraz nowości, dwumiesięcznika „Historia Kościoła”.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na rzecz naszej Parafii, a po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy głębokiego przeżycia Adwentu.