Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.11.2023 r.

1. Światowy Dzień Ubogich obchodzony w trzydziestą trzecią niedzielę zwykłą jest okazją do modlitwy za ludzi potrzebujących. 
2. We wtorek, środę, czwartek i w piątek będzie dodatkowa Msza św. o godz. 17.00.
3. W środę, we wspomnienie św. Cecylii modlitwą otoczmy organistów, muzyków, kantorów, psałterzystów, chóry kościelne, zespoły muzyczne i schole oraz Studium Organistowskie w Pelplinie. Już dziś naszemu Organiście i naszej scholi życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa. 
4. Dekanalny Dzień Młodzieży odbędzie się w niedzielę, 26 listopada od godz. 15:00 w parafii NMP Królowej Polski w Lęborku. W programie Msza Święta z oprawą muzyczną, świadectwo, koncert uwielbienia i poczęstunek. Serdecznie zapraszamy młodzież i wszystkich, którzy czują się młodo.
5. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym, które lubią śpiewać do Scholi dla dzieci. Próby odbywają się w piątki o godz. 15.30 w salce parafialnej
w plebani.
6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Pielgrzyma” i „Gościa Niedzielnego”.
7. Przed tygodniem na rzecz naszej parafii zabraliśmy 4595, 88. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary, a także przekazywane na konto parafii lub osobiście. Natomiast na Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” zabraliśmy 1113,52. Bóg zapłać.