Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.11.2023 r.

1. W Dniu Solidarności z Kościołem Prześladowanym, obchodzonym w drugą niedzielę listopada, pamiętajmy w modlitwie za siostry i braci prześladowanych z powodu wiary w Chrystusa. W tym roku wspieramy Kościół na Bliskim Wschodzie. Do puszki przy wyjściu bocznym można złożyć ofiarę na ten cel.
2. W poniedziałek, wtorek i środę będzie dodatkowa Msza św. o godz. 7.00, a od poniedziałku do soboty także o godz. 17.00. 
3. W poniedziałek, 13 listopada nasza Parafia weźmie udział w VI edycji Mostu Modlitewnego. Jest to inicjatywa, która łączy poszczególne parafie naszej diecezji z całą wspólnotą seminaryjną w Pelplinie we wspólnej modlitwie za powołanych i o nowe powołania kapłańskie. Pamiętajmy o tej intencji także w modlitwie indywidualnej. 
4. Msza św. dla wdów i wdowców z konferencją w czwartek, 16 listopada o godz. 16.00 w kościele NMP Królowej Polski („Korona”).  
5. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym, które lubią śpiewać do Scholi dla dzieci. Próby odbywają się w piątki o godz. 15.30 w salce parafialnej w plebani. 
6. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” i „Gościa Niedzielnego”.
7. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na rzecz naszej parafii. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary, a także przekazywane na konto parafii lub osobiście.  
8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Alicja Nehrebecka, l. 84 z ul. Marusarzówny 5 (pogrzeb w poniedziałek, 13 listopada o godz. 14.00). Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...