Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.10.2023 r.

 1. Obchodzimy dziś XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Po Mszach św. przeprowadzana jest zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. Dziś o godz. 15.00 przy pomniku Jana Pawła II w Lęborku zostanie odmówiona koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji pokoju.
 3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie (w niedziele i dni powszednie)
  o godz. 17.30.
 4. Zapraszamy do wysłuchania katechez kerygmatycznych, mających na celu pogłębienie wiary. Odbywają się one w poniedziałki i czwartki o godz. 18.45 (po Mszy św. wieczornej) w sanktuarium św. Jakuba w Lęborku.
 5. Msza św. dla wdów i wdowców z konferencją w czwartek o godz. 16.00
  w kościele NMP Królowej Polski („Korona”).
 6. W piątek w godzinach 13.00-14.40 w Lęborskim Centrum Kultury odbędzie się XI Powiatowe Forum Senioralne – Koncert dla Seniora.
 7. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się za represjonowanych politycznie Żołnierzy Górników. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Koncert zespołu „Pokój i dobro” z Łodzi odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w sanktuarium św. Jakuba w Lęborku.
 9. Na stoliku przy wyjściu położone są karki do wypominek rocznych oraz na Msze św. zbiorowe za zmarłych.
 10. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Pielgrzyma”, „Gościa Niedzielnego” oraz kalendarzy na rok 2024.
 11. Przed tygodniem na inwestycje parafialne (nagłośnienie kościoła) zebraliśmy 4735,23 zł. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę oraz przelewane na konto bankowe parafii.