Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 01.10.2023 r.

 1. Rozpoczęliśmy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy codziennie (w niedziele i dni powszednie) o godz. 17.30.
 2. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 3. W piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00, 16.00 i 18.00. Tego dnia chorych odwiedzi Ksiądz Proboszcz.
 4. W piątek o godz. 17.00 w parafii św. Maksymiliana Kolbe odbędzie się Msza św.
  w intencji rodziców i rodzin, którzy doświadczyli śmierci dziecka w wyniku poronienia, choroby, wypadku, samobójstwa lub innych okoliczności oraz odbędzie się pochówek dzieci utraconych przed narodzeniem.
 5. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, o godz. 8.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP, a po niej nabożeństwo pierwszosobotnie. Po zakończeniu nabożeństwa, w salce parafialnej, odbędzie się spotkanie dla Róż Różańcowych. Tego dnia chorych odwiedzi Ksiądz Wikariusz.
 6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00, poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do pierwszej spowiedzi i Komunii św.
 7. Wyjazd do Górki Klasztornej w dniu 14 października rozpocznie się o godz. 6.00 na parkingu przy kościele. Powrót około godz. 19.00. Koszt wynajęcia autokaru (2000 zł) podzielimy przez ilość uczestników.
 8. W dniach od 10 do 14 czerwca 2024 r. organizujemy pielgrzymkę do ziemi sandomierskiej i Zamościa. Koszt wyjazdu to 2300 zł. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie naszej parafii: nspj.lebork.pl
 9. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest rzecz naszej diecezji. W przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na rzecz inwestycji parafialnych (nagłośnienie kościoła).
 10. Pięknie dziękujemy za pomalowanie bramy wjazdowej i furtki do plebanii oraz za wymianę żarówek w kościele parafialnym.
 11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności śp. Zdzisława Kołodzieja, l. 70
  z ul. Mściwoja. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzmy wielu Bożych łaski i opieki Matki Bożej.