Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – 24.09.2023 r.

  1. „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast” to inicjatywa modlitewna ludzi świeckich. Zapraszamy na tę modlitwę w naszym Lęborku w czwartek, 28 września o godz. 15.00 przy pomniku Jana Pawła II (przy rondzie).
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy codziennie (w niedziele i dni powszednie) o godz. 17.30.
  3. W piątek, 6 października o godz. 17.00 w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Lęborku odbędzie się Msza św. w intencji rodziców i rodzin, którzy doświadczyli śmierci dziecka w wyniku poronienia, choroby, wypadku, samobójstwa lub innych okoliczności oraz odbędzie się pochówek dzieci utraconych w ostatnich miesiącach. O godz. 16:30 odbędzie się różaniec w intencji tych rodziców i rodzin, którzy utracili swoje dzieci.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Górki Klasztornej w dniu 14 października. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami.
  5. W dniach od 10 do14 czerwca 2024 r. organizujemy pielgrzymkę do ziemi sandomierskiej i Zamościa. Koszt wyjazdu to 2300 zł. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie naszej parafii: nspj.lebork.pl