Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenie parafialne – 10.09.2023 r.

 1. W środę w łączności z Mszą św. o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie.
 2. W piątek o godz. 16.00, podczas Mszy św. będziemy przeżywać XX-lecie istnienia w naszej parafii Apostolstwa Dobrej Śmierci. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W sobotę o godz. 12.00 odbędzie się zbiórka dla ministrantów oraz wszystkich, którzy chcieliby nimi być.
 4. Pięknie dziękujemy za odnowienie krzyża misyjnego przed naszym kościołem parafialnym.
 5. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych.
 6. Uroczystość I Komunii św. w 2024 r. odbędzie się w niedzielę 26 maja. W zakrystii lub w biurze parafialnym są do odbioru deklaracje rodziców dziecka pierwszokomunijnego. Uzupełnione prosimy przynieść na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę, 17 września po Mszy św. o godz. 12.00.
 7. W niedzielę, 24 września po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych oraz pierwszych ponadpodstawowych.
 8. W sobotę, 14 października organizujemy pielgrzymkę do Górki Klasztornej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami.
 9. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na rzecz modernizacji nagłośnienia w naszym kościele parafialnym.
 10. Pięknie dziękujemy za ofiary na rzecz parafii przelewane na konto bankowe, a także osobiście.
 11. Zachęcamy do lektury nowego „Gościa Niedzielnego”.
 12. Wszystkim życzymy wielu Bożych łask.